Logo

Omega B 2.5 turbo diesel

Број на оглас: 3429910 | Објавен на: 26.03.2020, 23:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Omega

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 400000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 131 kw / 178 ks

Цена: 999 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Колата е во одлична состојба
Климатроник двозонска исправна
Антифриз
Зимски гуми
Не Регистрирана
Може замена за А6 автоматик со моја доплата

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач