Logo

Fiat Brava 1.6 (benzin-plin)

Број на оглас: 3429969 | Објавен на: 16.01.2020, 17:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Brava

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 73 kw / 99 ks

Цена: 750 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Info.078-218-358;

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач