Logo

SEAT IBIZA NA DELOVI

Број на оглас: 3430250 | Објавен на: 28.03.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEAT IBIZA 1.4 TDI 55KW. 2003 GOD NA DELOVI
TEL: 077/ 737-207 DAME

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 dame

Потврден огласувач