Logo

AUDI A4 1.9 TDI NA DEVOLI

Број на оглас: 3430259 | Објавен на: 26.02.2020, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A4 1.9 TDI NA DEVOLI 81 KW. 2000G.
TEL:077/737-207

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 dame

Потврден огласувач