Logo

SHARAN 1.9 TDI NA DELOVI

Број на оглас: 3430262 | Објавен на: 30.03.2020, 16:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Sharan

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SHARAN 1.9 TDI 85KW, 116 KS. 2003G
TEL:077/737-207 DAME

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 dame

Потврден огласувач