Logo

CER 6KW

Број на оглас: 3430265 | Објавен на: 02.08.2020, 08:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Se prodava termo akomulaciona pecka CER so jacina od 6kw. Peckata odi zaedno so postolje.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач