Logo

VW Touran 2.0 tdi 6berzini--7Sedista

Број на оглас: 3430267 | Објавен на: 23.09.2020, 20:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.000 €

4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam w touran

 Тетово    Општина:Брвеница

Прати Е-Маил

 Besnik

Потврден огласувач