Logo

OPEL ASTRA 1.7 NA DELOVI

Број на оглас: 3430291 | Објавен на: 30.03.2020, 16:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA 1.7 ISUZU 55KW. 2003G NA DELOVI.
TEL:077/737-207 DAME

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 dame

Потврден огласувач