Logo

Termo pecka

Број на оглас: 3430359 | Објавен на: 01.07.2020, 01:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Termo pecka 3.5 kw vo ispravna sostojba monofazna dimenzi 86 cmm so 32 cmm raboti perfektno i termostatot i motorot za duvanje i greacite

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 STAN

Потврден огласувач