Logo

Golf 7

Број на оглас: 3430376 | Објавен на: 03.12.2019, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2015

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Фул опрема
Направен сервис
ДСГ менувач
Навигација
Тач дисплеј
Мала потрошувачка
Можна замена за Џип

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 boban

Потврден огласувач