Logo

bandasi so gumi 4x98 175/65/14

Број на оглас: 3430444 | Објавен на: 19.09.2020, 10:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 14

Ширина на бандаж: 5.5J

Број на дупки во бандаж: Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 98

Ширина на гума: 175

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 14

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


bandasite se vo dobra sostojba (pravi) a gumite moze da se vozat uste edna do dve sezoni. Izvadeni od fiat tempra. (5.5j x 14h). (samo dva bandasa se - tie sto se na slikata)

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач