Logo

MacBook Pro 2.33 GHz, 15 inchi

Број на оглас: 3431080 | Објавен на: 13.02.2020, 14:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Apple

Xaрд диск HDD: 250 GB

РАМ Меморија: 2 GB

Модел на процесор: Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 6.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


MacBook Pro 2.33 GHz, 15 inchi, 2 GB DDr2, 250 GB HDD, SuperDrive, instaliran OSX Lion 10.7.5, i raboti kako saat. Tastaturata sveti vo mrak.
So potpolno NOVA baterija cenata e 6500 denari fixno.

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач