Logo

MercedeS S 320 CDI -_ ful _ #############

Број на оглас: 3431485 | Објавен на: 23.01.2020, 12:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 320

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 145 kw / 197 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOMPLET SERVISIRAN - _ FUL OPREMA - REG DO 7 - 7 2020 GOD /// ( NAPOMENA ) !!! MERCEDESOT NE E NA VOZDUSNI PERNICIJA - PRAVEN E NA SPIRALI !!! ZA POVEKE INF - JAVETE SE NA 078 - 408 - 486 - ######### zvonete na viber !!!

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 klio3@gmail.com

Потврден огласувач