Logo

Letva-Opel Astra H

Број на оглас: 3431529 | Објавен на: 22.02.2020, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam letva za opel astra h vo odlicna sostojba.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Angelco

Потврден огласувач