Logo

Audi A4 2.0 TDI 🇨🇭

Број на оглас: 3432078 | Објавен на: 06.04.2020, 15:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema s line

071777787

 GL 350

Потврден огласувач