Logo

Opel Vivaro 2.0 cdti 2007g 8+1

Број на оглас: 3432128 | Објавен на: 29.06.2020, 16:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.650 €

4.999 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Opel Vivaro 2.0 cdti 2007g 8+1 300 000 km servisiran novi gumi pali vozi NE !!! Ocarinet
070624670

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 070624670

Потврден огласувач