Logo

Yamaha R1

Број на оглас: 3432207 | Објавен на: 21.02.2020, 08:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Спортски

Година: 2007

Модел: R1

Километри: 10000

Цена: 6.500 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam yamaha r1 na Mk tabli moze zamena za kola i so moja doplata

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Valentino

Потврден огласувач