Logo

Opel Astra H 1.7 Registirirana

Број на оглас: 3432361 | Објавен на: 02.04.2020, 11:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.150 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Opelot e napraven golem servis pred 5 meseci taka da za vlozuvanje nema...4 zimski gumi....vidi sliki nema so da objasnuvam ili da falam za podetalni informaci na lice, da se vidi i proba moze vo sekoe vreme..
Регистрирана до 09.2020
tel. br. 075 311 098 Darko
tel. br. 075 311 098 Darko

moze zamena ali za benzin vozilo isto od 2005g gore dole 1 god ne e prob

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач