Logo

Se prodava Opel Astra 1.3

Број на оглас: 3432414 | Објавен на: 18.02.2020, 17:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 2.799 €

2.899 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra 1.3 regis do 05-2020 klima raboti odlicno kompjuter funkcionalen dve gumi zimski glanc novi elektrika na prozori potrosuvacka 4lit na 100 km mozes da ja vidis na patniot kompjuter so 6 (sest) stepen menuvac

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 ljupco

Потврден огласувач