Logo

Vrata za garaza

Број на оглас: 3432456 | Објавен на: 31.03.2020, 10:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Железо врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Proadvam 2 vrati za garaza so kompleten mehanizam. 224cm shirina, 2m visina.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Vane

Потврден огласувач