Logo

Ladnaca Thermo King

Број на оглас: 3432467 | Објавен на: 04.09.2020, 07:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Ladnacata e vo dobra sostojba moze zamena za kola moze i za polu prikolka cerada za povekje informacii na tel. 071537005

 Валандово

Прати Е-Маил

 mercedes

Потврден огласувач