Logo

Se prodava земјиште

Број на оглас: 3433056 | Објавен на: 14.04.2020, 21:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4500 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава земјиште погодно за хали. И др магацински простор. Се наоѓа одма до манастир св Ѓорѓи.071206263 Зоки

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 misko

Потврден огласувач