Logo

Delovi za Opel Vectra B

Број на оглас: 3433218 | Објавен на: 31.05.2020, 16:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2019

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za Opel Vectra B 2.0i

 Petar