Logo

95м2 Работен простор и 35м2 гаража/магацин

Број на оглас: 3433223 | Објавен на: 30.03.2020, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 95 m²

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се продава


Апарманот е идеален за компјутерски компании, здружение на граѓани, тим на креативци,сметководствено биро...

Зградата е изградена во 2015год. Апартманот се наоѓа на спрат 2/3.

Локација:
Се наоѓа во населба Чифте Фурни на 100м. од селската автобуска станица, 200м. од старата чаршија, 800м. од градскиот часовник. Во мирна и тивка околина веднаш до реката Драгор.

Ориентација:
Исток, запад,север, сите простории се сончеви скоро преку целиот ден.

Големина на простор:
95м2 корисна површина
35м2 приватна подземна гаража или магацин.

Простории:
1 тоалет
3 работни простории
1 кујна
2 Балкони

Безбедност
-Домофон
-Главна врата од зградата со клуч (влез со клуч или преку домофон)

Интернет:
Оптички интернет со максимална брзина до 100mbps upload/download

Паркинг:
-Покрај реката Драгор секогаш има слободни места (бесплатен паркинг)
-35м2 приватна подземна гаража.

За повеќе информации и фотографии, контактирајте ме на тел/viber

Цена:
400еур плус Данок и сметки

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ivan

Потврден огласувач