Logo

Delovi za motor 1.0i

Број на оглас: 3433235 | Објавен на: 06.04.2020, 23:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2000

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 10 kw / 14 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Samo delovi za motor glava,pumpa za ulje...

 Petar