Logo

Се продава Volkswagen golf 5+

Број на оглас: 3433482 | Објавен на: 20.02.2020, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf Plus

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Volkswagen golf 5+ произведена 2005 година, регистрирана, 2.0 tdi, 140 ks со поминати 172.000 km. Колата е добро сочувана, редовно сервисирана, направен сервис итн...цена по договор

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Благој

Потврден огласувач