Logo

Prodavam Volkswagen Caddy Bojan

Број на оглас: 3433523 | Објавен на: 12.02.2020, 11:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Caddy

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volkswagen Caddy so servisna kniska kupeno od Porsche Skopje

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач