Logo

205 55 16ki za GOLF 5 6 5X112

Број на оглас: 3433645 | Објавен на: 16.09.2020, 23:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 40 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Kako novi

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 sase

Потврден огласувач