Logo

Се продава нокија 6

Број на оглас: 3433865 | Објавен на: 18.02.2020, 08:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: 6

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 6.200 МКД

6.300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Телефонот е уште под гаранција и работи перфектно.

 oglas

Потврден огласувач