Logo

Mixer-Mikser Bure za beton

Број на оглас: 3434283 | Објавен на: 21.02.2020, 08:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bure za beton

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач