Logo

KAMION & PRIKOLKA

Број на оглас: 3434527 | Објавен на: 23.02.2020, 17:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.000 €

16.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


MAN TGA 2008,EURO 5 - PRIKOLKA SCHMITZ 2010 VO ODLICNA SOSTOJBA !
PO DOGOVOR!

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Sashko

Потврден огласувач