Logo

Mercedes E350 Avangarde

Број на оглас: 3434753 | Објавен на: 21.02.2020, 19:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 350

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 18.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes E 350 Avangarde 2010 godina...
Vo top sostojba bez niedna grebnatinka...
Full oprema.
Realna kilometraza (210 000km) so servisna kniska so site dokumenti. Proverka kade sakate za kolata i za kilometrazata..
Donesena e od germanija registrirana cela godina so zelen kartin do 11 ti mesec 2020 godina.
Za bilo kakva informacija javete se
075 259 516 MARIO
075 259 516 MARIO
BEZ ZAMENI SAMO ZA KES 18 000 EVRA ( NE E FIKSNO )

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 saso

Потврден огласувач