Logo

Delovi od Citroen C4 2008

Број на оглас: 3434763 | Објавен на: 25.09.2020, 21:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Растурен Цитроен Ц4 1.4 бензин Шасија од шофершајбна наназад комплет здрава со документи 200е
Плинска боца во резервно 3000 ден
Комплет инсталација со компјутер, расплињача и дизни за плински систем 6000 ден
ECU 5000 ден
Bodi kompjuter 6000 ден
Лева и десна Полу-осовина 2Х2000ден
Серво летва 100евра
Маф сензор 4000 ден
Термостат 600 ден(нов)
Сензор на радалица 600 ден(нов)
Лева и десна предна главчина со шапа и лагер 2Х1500ден
Казанче за глицерин 500ден
Пластики пред шофершајмна комплет 1000 ден
Предни врати со електроника 2Х100евра
Задни врати комплет 2Х5000ден
Врата на гепек комплет 60евра
Седиште задна клупа 1500ден
Централен дисплеј 2000 ден
Радио оригинално со mp3 2500ден
Издувна грана 2000ден
Ауспух комплет 2000ден
Механизам за предни брисачи 1500 ден
Заден трап 120евра
Задни дискови и шапи комплет 2Х50евра
Заден браник со сензори за рикверц 6000ден
Тапацир за кров 2000ден
Тапацир внатрешен комплет 1000ден
Рачка за рачна со сајла за рачна 1000ден
Алансер 3000 ден
Маска за заштита на акумулаторот 200ден
Радијаторче за парно(внатрешно) 3000ден
Пластика кај возачката/совозачка страна за прагот заден одма до седиштето 2x300ден
Пластики за парното/клима малите 400ден
Голема Средишна пластика кај што стои рачната 500ден
Пластика/Стакло светло за плафон предна 400ден
Пластика/Стакло ветло за плафон задна 300ден
Пепељара (неупотребена фабричка) 300ден
Пластика кај мењачот 200ден
Механизми за каиш за задни седишта 1000ден
Магленки/халогенки 2Х20 евра
Прекидачи/копчиња за прозори 1500ден
Волан со команди на волан(без air bag) 1500ден
Предни амортизери 2Х1500
Лев и десен штоп 2Х60 евра
Даска за гепек 1500ден
Тапацир во гепек 1000ден
Тапацир на кров 2000 ден
Резервоар 1500ден
Вилушки 2x600 den
И сите останати ситници

 Скопје    Општина:Илинден

Прати Е-Маил

 Драган

Потврден огласувач