Logo

Yamaha NS 10 nearfield studio monitor + ALESIS RA 100 amp

Број на оглас: 3435158 | Објавен на: 01.06.2020, 20:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава


Legendarnite Yamaha NS 10 nearfield studio monitor vo iskluchitelno dobra sostojba zaedno so ALESIS RA 100 pojacalo.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач