Logo

Prikolka KRONE za arsko gubrivo (gnoj)

Број на оглас: 3435211 | Објавен на: 03.06.2020, 09:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Nov pod, raboti odlicno

Barajte na 071-875-094
Barajte na 071-875-094
Barajte na 071-875-094

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Mihajlo

Потврден огласувач