Logo

Baliracka WELGER AP51 A

Број на оглас: 3435235 | Објавен на: 03.06.2020, 09:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Redovno odrzuvan i servisirana, raboti odlicno.

Barajte na 071-875-094
Barajte na 071-875-094
Barajte na 071-875-094

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Mihajlo

Потврден огласувач