Logo

Итно се продава!

Број на оглас: 3435237 | Објавен на: 07.08.2020, 20:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се продава


Се продава магацин со простор од 1000 м2 дворно место и на него има изградено магацин од 500 м2. Магацинот е со пристапна рампа и се наоѓа на супер локација во индустриската зона север во Струмица до млекара Јока. За подетални информации јавете се на следниве телефонски броеви 071 205 342 и 071205343. Магацинот може да се види секој ден од периодот од 9 до 14 часот.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Игор