Logo

Nintendo 64

Број на оглас: 3435497 | Објавен на: 23.05.2020, 10:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mnogu zacuvano Nintendo 64 vo komplet so originalen dzojstik i 3 originalni igri. Vo odlicna sostojba!!

Огласи од: Mile

Mile

Кисела Вода, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач