Logo

GOLF 5 1.9 TDI 4 MOTION 4X4 6 BRZINI OD SVAJCARIJA FUL OPCIJ

Број на оглас: 3435579 | Објавен на: 07.04.2020, 08:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 1.9 tdi

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач