Logo

Ukulele

Број на оглас: 3435765 | Објавен на: 14.02.2020, 13:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 45 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Kako novo, malce svireno

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Михаил

Потврден огласувач