1 / 4
ford fiesta na delovi
11 €
13.01.2021 23:59

Прилеп / Прилеп

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

1992

Гориво:

Бензин

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2019

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

fiesta na delovi 1.1 motor ima skoro se eftino
077 523 891 darko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MILAN
Потврден огласувач
076216622
Испрати Е-маил до огласувачот