Logo

PONY точак

Број на оглас: 3436020 | Објавен на: 09.08.2020, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Автентичен, функционира се на него. Нови внатрешни и надворешни гуми, ново седло, нови кочници и сајли. Само возач нема!

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач