Logo

Wi-Fi IP сигурносна камера

Број на оглас: 3436086 | Објавен на: 07.04.2020, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 МКД

2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Wi-Fi IP сигурносна камера.

Камерата се контролира преку мобилна апликација за Андроид или IOS телефони.

☑ Може да ротира за 355 степени и движи горе/долу за 90 степени. Движењето се контролира преку мобилната апликација.
☑ Во камерата има вградено микрофон и звучник за комуникација,
☑ Лесно и едноставно поврзување со домашната WiFi мрежа
☑ Мобилната апликација која се користи е YCC365 plus
☑ Можност за континуирано снимање на SD картичка или во Cloud (со доплата)
☑ Night vision(Ноќно снимање)
☑ Сензор за движење и аларм
☑ Можност за следење од повеќе телефони

Можност за достава по Карго Експрес. Плаќање при подигање на пратката. За Скопје, можност за подигнување на две локации по договор

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Оглас

Потврден огласувач