1 / 2
Плацеви во населба Пролет
30 €
Цената не е фиксна
31.03.2020 12:09

Делчево / Делчево

Квадратура:

648 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат два плаца во населба Пролет
1, 403 м2
2, 245 м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
0038970201102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам