1 / 8
VW Motor 2.0 BRT Rezervni delovi
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2021 12:44

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat polovni ispravni delovi od VW motor 2.0 BRT :
BLOK , GLAVA , RADALICA , KLIPOVI , KLIPNJACA i KARTER .
Cena po dogovor .

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Cocko
Потврден огласувач
078477930
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам