Logo

Се продава Mercedes C 220

Број на оглас: 3436536 | Објавен на: 04.04.2020, 15:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 220

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 400000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Информации на 078 908 012 ДРАГИ
Цена по договор

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Leposava

Потврден огласувач