Logo

Fiat 80-90

Број на оглас: 3436781 | Објавен на: 14.05.2020, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat Agri 80-90 vo ispravna sostojba registriran na makedonski tabli, proizveden 1989 godina.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 FIAT

Потврден огласувач