Logo

SAMSUNG A70 128gb NOVI FUL MOBIL SHOP

Број на оглас: 3436844 | Објавен на: 03.04.2020, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: 70

Боја: Blue

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 300 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SAMSUNG GALAXY A70 128gb NOVI FUL MOBIL SHOP

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 MOBIL SHOP dooel

Потврден огласувач