Logo

CUBE 29R 19" SE PRODAVA

Број на оглас: 3437062 | Објавен на: 27.03.2020, 22:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


CUBE 29R 19" - L velicina

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач