Logo

Trosed, dvosed, fotelja

Број на оглас: 3437116 | Објавен на: 18.09.2020, 20:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 85 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Stara garnitura: trosed, dvosed, fotelja.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Aleksandra

Потврден огласувач